درباره ما

  

 

           سالهاست تحت عنوان برند  بهان در  زمینه تولید مواد اولیه پلیمری و  تولید انواع نایلون های زباله و پخش این محصولات  در حال فعالیتیم . با این امید که بتوانیم در راه جلب رضایت مشتریان عزیز موفق باشیم زیرا بر آن باوریم که سود هر کسب و کاری  از رضایتمندی مشتریان نشات می گیرد ولاغیر.

 

       پس از سالها تجربه دانسته ایم که همواره دشواری در تامین  عمده مواد اولیه مرغوب و همچنین دستیابی به نایلون زباله باکیفیت یکی از مشکلات اصلی مشتریان در این حوزه می باشد . لذا در  تلاش بوده ایم که   علاوه بر تولید و فروش حضوری ،  با راه اندازی  این فروشگاه آنلاین   زمینه خدمات رسانی بهتر برای مشتریان خویش و پخش  انواع گرانول و نایلون زباله را فراهم آوریم. .

مجموعه بهان پلاست با بیش از 7 سال تجربه تولید و فروش مصنوعات پلیمری و نایلونی در شیراز و حوزه پارس جنوبی  ، با پایبندی به سه اصل کلیدی کیفیت ، سرعت و حفظ حقوق مشتری در حال ارایه خدمات خود بر بستر اینترنت و رفع نیازهای مشتریان از طریق آنلاین و آفلاین می باشد.



    خاطر نشان می گردد که :

 شرکت بهان پلیمر  تحت شماره  49710 در اداره ثبت شرکت ها ثبت گردیده و دارای  پروانه بهره برداری به شماره  30391 صادره از وزارت صمت می باشد .نماد اعتماد الکترونیکی که لینک آن در پایین صفحه اول سایت درج گردیده و شناسه صنفی ما به شماره 0466937906  نیز موید اعتبار ، صلاحیت و شناسنامه ما  جهت فعالیت بر بستر اینترنت و فضای آفلاین می باشد. 



می توانید با  کلیک بر روی واتس اپ (در بالای صفحه ) یا با ادرس و تلفن های ذیل با ما در ارتباط باشید :

 کارخانه : شیراز-شهرک صنعتی بزرگ- فاز 4- بلوار اندیشه-خ 806

دفتر فروش : پارس جنوبی-کنگان- بلوار امام خمینی-منصور آباد-خد فاصل فرعی 64و 66

تلفن          07737220159 ————  -0713625034 

بستن
مقایسه